The 5-Second Trick For news

شهریور ماه سال گذشته نیز وزارت دادگستری آمریکا تأیید کرد ۹۸۰ هزار بشکه نفت متعلق به سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی را به خاطر نقض تحریم‌های ایالات متحده توقیف کرده است.

دو مقام نظامی لبنان گفتند اسرائیل در این عملیات از بمب و پرتابه‌های قوی استفاده کرده و به نظر می‌رسد که هدف این حملات پناهگاه‌ها و تاسیسات زیرزمینی حزب‌الله بوده است.

سازمان عفو بین‌الملل در ادامه از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته است با منحل کردن این نهاد امنیتی، افراد دخیل در نقض حقوق زنان از طریق اعمال این قوانین و مقررات را مورد بازخواست قرار دهند.

اگر خوش شانس باشید و به یک خانه یونانی دعوت شوید «موساکا» یک انتخاب عالی است که یونانی‌های در طبخ آن بسیار خبره و حرفه‌ای هستند و البته نوع خانگی آن بهترین است. یک لیست خوشمزه از مشهورترین غذاهای یونانی را هم در جیب خود داشته باشید:

اگر گذرتان به اوکراین افتاد بعضی از خوشمزه ترین غذاهای دنیا را در آنجا از لیست زیر پیدا کنید:

هند طی سال های اخیر در رقابت با چین حضور اقتصادی، سیاسی و نظامی اش در منطقه خلیج فارس را افزایش داده و از رهگذر ارتقا روابط با عربستان، امارات و عمان خودش را به بازیگری مهم در منطقه خلیج فارس تبدیل کرده است. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۶

سه شرکت‌ بیمه با پرداخت خسارت به نفتکش آمریکایی توقیف‌شده توسط ایران مخالفت کردند

*هات داگ: این غذای خیابانی خوشمزه اگر چه اصالتی آمریکایی دارد اما حالا یکی از معروف‌ترین غذاهای آمریکایی و به قول خودشان ساندویچ محبوب سیاستمداران است.

ثبت بازخورد لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

این تاجر کانادایی اسرائیلی تبار روز سه‌شنبه به ضرب گلوله کشته شد. یک منبع امنیتی مصری به رویترز گفت که احتمالا انگیزه این قتل در شهر اسکندریه «سرقت» است.

آموزش خودرو اخبار خودرو قیمت و شرایط فروش خودرو معرفی و بررسی خودرو موتور اسپرت نقد و بررسی‌

۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) روز جهانی غذا است. مادرها همیشه خوشمزه‌ترین غذاهای دنیا را درست می‌کنند و البته ایران یکی از خوشمزه‌ترین کشورها در زمینه غذاست، این را همه ما می‌دانیم. اما اگر یک روز قصد سفر به خارج از کشور را داشتید و می‌خواستید به جای غذاهای مامان‌پز خوشمزه‌ترین غذاهای دنیا را هم امتحان و مزه کنید بد منبع نیست یک لیست از غذاهای ۲۰ کشور دنیا را داشته باشید که در زمینه غذا و آشپزی به عنوان ۲۰ کشور برتر دنیا مشهورند.

*تام یام گونگ: یک سوپ خوشمزه که با میگو، فلفل چیلی، قارچ تازه، گلچه گل کلم نیم پخته، آبلیمو و گیاه علف لیمو خرد شده، نارگیل و خامه پخته می‌شود.

برخی از خوشمزه ترین و معروف ترین غذاهای دنیا با اصالت ژاپنی عبارتند از:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *